Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha írtam egy dalt, hogyan...

Ha írtam egy dalt, hogyan tudnám "eladni" vagy "odaadni" valakinek, persze nyílván pénzért?

Figyelt kérdés
Évek óta írok dalokat, de most sikerült egy igazán jót írni, többeknek mutattam már, mindenkinek nagyon tetszett, persze csak instrumentálba. Mivel énekelni nem tudok egyáltalán, mi tévő lehetek ilyenkor? Szeretném ezt a dalt valahogy megismertetni a "közönséggel" mert ezzel most én is meg vagyok elégedve, pedig nagyon önkritikus vagyok. Énekest kell felkeresni? Vagy mi a menete? Eddig még nem csináltam ilyet, mivel egyik dalommal sem voltam annyira megelégedve még igazán. Kérem aki jártas ebben segítsen nekem, előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek.

2023. jún. 10. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg út van. Először el kell dönteni,hogy mit is akarsz.
2023. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt szeretném hogy valaki el énekelje, és a többit meg majd úgyis hozza a sors, hogy mennyire fog tetszeni az embereknek meg stb.

De hogyan kellene elkezdeni?

2023. jún. 10. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyi a cél akkor neked kell fizetni,hogy valaki elénekelje aztán a potenciális bevételekből részesedést kell adni. Ha szöveg is kellakkor egy szövegíróval ugyanez a sztori.
2023. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan zenekart amelyik olyan stílusban játszik mint az adott szám, azoknak tudod, hát eladni nem annyira, de odaadni, ők esetleg felveszik, te regisztrálod az artisjushoz, majd "dől" a jogdíj.
2023. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!