Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megbízható hangszerbolt...

Megbízható hangszerbolt webshop? :)

Figyelt kérdés

Elektromos gitárt szeretnék venni erősítővel. Legfőképp BlackMetal illetve D-beat/HardCore punk stílust szeretnék gyakorolni. Tudnátok ajánlani megbízható hangszerboltot, webshopot, ahol bő a választék?

Olcsóbb kategóriás hagszert szeretnék :)



2023. jún. 11. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kytary

Muziker

Hangszerdiszkont

Gitárcentrum

Mezzoforte

Hangszerpláza

Hangszercenter

2023. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Személyes tapasztalatod van valamelyikkel?

2023. jún. 11. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Kytary, Muziker, Mezzoforte cégektől már rendeltem, korrekt, megbízható vállalkozások. Érdemes átnézni mindet ha megvan a kinézett hangszer, mert sokszor akcióznak egymástól függetlenül, ugyanaz a termék van, hogy sokkal olcsóbb az egyiknél mint a másiknál.
2023. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hangszerdiszkontba nézzed, ott bő a választék, a többi is onnan a győriektől rendeli be a cuccait persze már drágábban. Külföldi oldalak pedig a kytary, muziker és thomann. A kytary-n egyszer simliskedtek de még így is qva jól jártam mert fender kemény tokot adtak tizessel olcsóbban és nem tüntették fel hogy van egy kis gyári szépséghibája a külső szöveten.
2023. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 vmg ***** válasza:
A Gitárcentrum-on és a Hangszercenter-en kívül mindegyiktől rendeltem már, nem volt semmi gond.
2023. jún. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Tudnék savazni, de hagyjuk. @1es által említett első három oké. Kytary nagyon erős vevőbarát politikát visz, Muziker kissé bepurnyadt, amióta minden marhaságot is árul(azért még mindig oké), Hangszerdiszkont meg mindent is árul, csak nincs neki. Viszont utóbbiról sem tudok rosszat mondani, vevőbarát, megbízható. Nekem volt olyan esetem, hogy dolguk volt pesten és személyesen hozták el a cuccot, még a megrendelés napján.


Jótanács: olyan üzletből vásárolunk csak, illetve fizetünk előre, ahol készletinformációt lehet találni. Megrendelsz valamit, látod, hogy három van belőle. Elviszed, utána bemész és látod, hogy már csak kettő. Ez érvényes az első két nevezettre.


Erősíti még a bizalmat, amikor egy nem kapható eszközt hirdet ugyan a webshop, de odaírja mikorra várható beszállítás és feliratkozhatsz rá Aztán, ha bejön értesítenek és megkérdezik, akarod e, ami nem jár semmiféle kötelezettséggel, de nagyon erős bizalomépítő.


Szóval, van azért szórás!


Thomann érdekes ajánlás. Megbízható meg minden, de azért mi nekik csak egy balkáni csodabogár vagyunk. Lehet érdekes dolgokkal szembesülni, amikor a megrendelés végén nem az az összeg jön ki, amit a listában láttál.

2023. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Muzikerről rendeltem eddig, mindig meg voltam elégedve vele.
2023. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
#7nek: és szuper az ajándék szatyor :DDDDDD
2023. jún. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Én azt nem kaptam :(
2023. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!