Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régi zene, "Biztos ott leszünk...

Régi zene, "Biztos ott leszünk majdaz út-vé-gén" " Biztosan találkozunk majd az út vé-gén". Így ilyen tagolva énekelve. V-Moto-Rock stílus jutott róla eszembe; csak ez a rémlik. Mi lehet a címe? Esetleg lehet LGT, Demjén? Ki az előadó, mi a címe?

Figyelt kérdés

'90-es évek gyermeke vagyok, ez valami régi-féle pop-szám lesz; tippem szerint a '80-as, vagy a '90-es években születhetett ez a dal. Olyan kis kellemes, "barátos"-hangulat rémlik. Hogy mintha egy jóbarátjának, egy "tesójának" énekelné.

Hirtelen nem is tudom, hogy egy ember, vagy több ember énekelte; de mindenképpen pasi-hang rémlik. Olyan V-Moto-rock-os szerű énekhanggal rémlik nekem.

Lassabb tempójú szám.


Mi lehet a címe, ki lehet az előadó. :):)


Előbb, ahogy kerestem, feldobta nekem Máté Péter "Ott állsz az út végén" -című számát, aminek szintén Atyaisten, mennyire örültem !! ♥ ♥ ♥ De most nem azt keressük; de örülök, hogy közben rábukkantam. :):) Nagyon király ez is, szívmelengető. :) ♥ ♥


De szóval, a másiknak mi lehet a címe, ami szintén cool? ♥ ♥



2023. jún. 16. 20:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Sláger rádiót hallgattunk pl sokat anno. Calypso rádió is rémlik.
2023. jún. 16. 20:32
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a Máté Péter dalt tudom, aminek ilyesmi a szövege, más nem jut eszembe.
2023. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Most akkor minek írtad ki a kérdést?
2023. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mert van egy dalrészlet a fejemben, meg akarom tudni, hogy az a sor, ami rémlik, melyik dalhoz tartozik. Kell, hogy legyen olyan.

Amúgy a Máté Péteresnél egy picivel gyorsabbra emlékszem.

És az a rész, hogy "Az út vé-gén." az így ilyen tagolt, és lendületes, és ott is leviszi a hangsúlyt. Csak lendülettel van az a sor, előtte lévők talán nemannyira; és akkor utána megy le a hangsúly.

Szóval lendülettel van már, de még így se gyors, de a Máté Péteresnél lendületesebb; meg talán a keresett/keresendő dal többi részénél is egy picivel lendületesebb,hogy "...majd az út vé -gén. "

2023. jún. 16. 21:28
 5/12 A kérdező kommentje:
Esetleg Skorpió-együttes nem lehet? Kicsit hasonlít a hangulata/stílusa emlékeim szerint az "Azt beszéli már az egész város"-hoz.
2023. jún. 17. 12:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy esetleg idegesítelek, de nem lehet egy feldolgozása a Máté Péter-féle számnak?

Soha nem hallottam mást, amiben ez a rész "majd az út vé -gén" szerepel, a neten sem lehet semmi mást találni.

2023. jún. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, akkor az a helyzet, hogy lehetséges; de még várok azért ötleteket; akinek van. :):)

Még egy ilyet gondoltam ide leírni még korábban, hátha még segíthet,hogy "rümm pümm pümm." ilyen a vége;

de szóval akkor lehet, hogy valami változata annak a Máté Péteres számnak; de azért akinek még van ötlete; írja le! :)

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat; meg azokat is köszönöm; hogyha valaki pörgette rajta az agytekervényeit; de végül nem szólt hozzá. :):)

2023. jún. 18. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A címben idézett sorokra én sem találtam megfelelőt, de van egy picivel lendületesebb feldolgozása a Máté Péter számnak a Karthago együttestől.
2023. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem ilyenre emlékszem, de ez is jó. :):)

Szóval tényleg nekem az a részlet máshonnan rémlik; nemtom, honnan,de azért köszi ezt az ötletet is; jó ötlet ez is. :)

2023. jún. 19. 21:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Emberek együttesnek asszem van ilyesmi száma de a cím nincs meg...de lehet tévedek és nem ők azok.
2023. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!