Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriah-utálók, figyelem!...

Azahriah-utálók, figyelem! Valaki elmagyarázná nekem, hogy ő miért rossz énekes?

Figyelt kérdés

A kérdés NEM arról szól, hogy szereted-e, vagy sem. (Én például nem szeretem Ariana Grande-t, de olyan hülyeséget sosem mondanék rá, hogy nem tud énekelni.)


Szóval kérlek linkeljetek nekem videókat/hanganyagokat, amikkel alátámasztjátok azt, hogy ő egy rossz énekes.


Az én bizonyítékom ez a videó lesz, ami azt hivatott bizonyítani, hogy nagyon jól énekel: [link]



2023. júl. 2. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Mindenki csak irigykedik rá, bizonyítani nem tudnak semmit.;)
2023. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Mint ahogy Azahriaht imádni trend, úgy utálni őt ugyanúgy trend. Ha más lenne felkapott, akkor arra az illetőre vetítenék ki a frusztrációjukat. Ez egy szimpla érzelmi reakció, szóval felesleges tényleges vitát és érveket várni tőlük.
2023. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Én ugyan nem vagyok utáló, de azért kifejezetten jó énekesnek sem tartom. A tanulható "énekléstechnikai" részét nyilvánvalóan elsajátította, de adottságok tekintetében nem különesebben kiemelkedő a srác. Ezt a fajta hiányosságát persze tudja ellensúlyozni egy csomó dologgal, mint pl a dalszövegekkel, magával a zenei háttérrel, vagy a szinpadi jelenléttel akár. Azt mondanám hogy színtiszta énekesi minőségben egy erős közepes összeségében.
2023. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Nekem egy szinten van a hang tekintetében Nagy Feróval.

Egyiküknek sincs jó hangja voszont jó előadók.

2023. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Semmi baj nincs vele, simán elmegy egy tábortűz melletti muzsikálásnál. Én nyilván nem tudok így énekelni és zenélni közben, mivel fúvós vagyok. :)
2023. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Palacsinta fesztiválokra tökéletes.
2023. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Bélszelem sincs, hogy ki az. De meghallgatom majd és megírom, hogy rosszul énekel-e a csaj.
2023. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
#7 Vagyok. Ok, nem is csaj. Élő felvételt hallgattam, hogy halljam, mit tud. Nem mondanám rossznak, de jónak sem. A zenéje viszont egyértelműen nem az én ízlésemnek megfelelő.
2023. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem teljesen átlagosnak tekinthető a hangja, a világ minden pontján rengetegen tudnak ilyet produkálni. A zenéi nagyon egyre mennek, még ha tud is mást stílusban zenélni, kis skálán mozog. Elismerem hogy van hangja, nem rossz énekes, de egyben nem is értem, hogy mi ez a hatalmas felkapottság iránta. Hallottunk már sok ilyet, jön majd egy új zenész, mint volt Busta korában, majd AK26, majd azt se tudom ki volt, jöttek LilG-ék, Sofi stbstb. Tömegesen gyártjuk mi magyarok a celebeket aztán leváltjuk őket és csak egy nagyon kis réteg marad a rajongó táborban. A legtöbb helyen ilyen tudással ami Azahriahnak van fel se lenne hypeolva ennyire. De ha már itt tartunk az imádók is elmondhatnák mitől olyan különleges ő, mert mindig csak nekünk kell mentegetőzni miért nem a kedvencünk azon kívül hogy emberileg nullának tartjuk és legtöbben nem is ismernénk a wc mögött dugós eset nélkül.
2023. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
87%

Nem rossz énekes, hanem átlagos aki felkapott lett. A valamennyire egyedi stílusa miatt kicsit kilóg, de egyébként az egytucat 100 másik közé beillő random előadó, semmivel se több. Van pár száma ami tetszik, most hogy említetted meg is hallgatok párat, de egyébként tényleg csak egy random huszonéves mainstream előadó aki egy picit tudott csavarni a dolgon a stílusok keverésével, frissítésével, pörgősségével. Fiatalokat lehet, hogy felizgatja, de 30 fölött ha már van élettapasztalatod nem nagyon lesz más a véleményed.

Előre láthatóan néhány év múlva pont ugyanúgy el fogja felejteni mindenki, mint a Fluor Tomit meg a legóit és még sorolhatnám a hasonlóakat, pedig akkor ő is mekkora sztár volt és köztudatba robbanó, pont ahogy ma az Azahriah.

2023. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!