Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Blackpink tagjai is rabszolg...

A Blackpink tagjai is rabszolgák, mint a legtöbb kpop énekes?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam a kpop sötét oldaláról, de őket sosem említették konkrétan.

2023. júl. 8. 07:00
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Az a helyzet, hogy én nem hiszek az ilyenekben. Meg NEM SZÓ SZERINT rabszolgák SZERINTEM! Rajtuk nem hinném, hogy ez a rabszolgaság látszik. Biztos, hogy van sötét oldala a kpopnak, de nem hinném, hogy pont a Blackpink-nél látszik.
2023. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Beszélsz angolul?
2023. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Igen.
2023. júl. 8. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Megnéztem, hogy kik ezek. Az én rabszolgáim nyugodtan lehetnének. Tudnék velük mit kezdeni. Viccet félretéve, elég gyanús, hogy ők is kényszerítve vannak minden marhaságra. Az a baj, hogy emellett meg az igazi tehetségeknek esélyük sincs befutni.
2023. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Kpop világában mindenki a zeneipar rabszolgája. Nincs kivétel. De ez Hollywoodban is így van: hiába hìres és gazdag egy celeb, ugyanúgy ki van szolgáltatva a főnököknek.
2023. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
A rabszolgákat kényszerítik a munkára, de őket nem! Ők akartak idolok lenni, nem kényszerítették! Ez megválaszolja a kérdésed?
2023. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Persze. meik IDOL nem?
2023. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#4 "igazi tehetségeknek esélyük sincs befutni"


2024-ben van a történelem során bárkinek a legtöbb esélye befutni. Ők a lelküket kidolgozzák + az életüket odaadták azért, hogy ezt csinálhassák, tízezrekből párnak sikerül. Ekkorának lenni pedig max a BTS-nek sikerült eddig ebben az iparágban.


Tehetségekkel egyébként Dunát lehet rekeszteni, annál sokkal több kell.

jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!