Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tájékozódjak, hogy...

Honnan tájékozódjak, hogy legközelebb idejében megtudjam, hogy pl. Rammstein, vagy hasonló koncert lesz?

Figyelt kérdés
2023. júl. 15. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Például kövesd a Rammstein vagy a hasonló zenekar hivatalos weboldalát, vagy valamelyik közösségi média oldalukat. Esetleg bármelyik (rock)zenével foglalkozó blogot...

(Hammerworld, Shock magazin, metal.hu, Lángoló Gitárok, Fémforgács blog...)

2023. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A kedvenc együttesed honlapján fent szoktak lenni a koncertturné állomásai.
2023. júl. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Szimplán csak ne egy kő alatt élj, szeptember óta nem értem hogy nem hallottál róla... :D
2023. júl. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként itt van koncertnaptár:

[link]


(Van a Hammerworldnek is, de a fémforgácsé részletesebb)

2023. júl. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

#3


Úgy nem hallott róla, hogy neki még lehetnek önálló gondolatai és nem egy beprogramozható gép. Szerintem pont leszarta, hogy lesz e Rammstein koncert, vagy nem lesz, éli a maga kis életét és ez így van jól.

2023. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Lemaradtál? Bánhatod... A Guns n Roses sehol nem volt hozzá képest. Voltam mindkettőn.
2023. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 "Szerintem pont leszarta, hogy lesz e Rammstein koncert" Ha így lenne, akkor fel sem merült volna ez a kérdés. Ez egyébként egy teljesen normális kérdés, jöttek is rá normális válaszok.


"neki még lehetnek önálló gondolatai és nem egy beprogramozható gép" - Lehetnek persze, de ez hogyan kapcsolódik a témához? Akinek vannak kedvenc előadói, esetleg koncertre jár alkalmanként vagy akár gyakran, az ettől rögtön "beprogramozható géppé" válik? Ez az elmélet bármely (könnyű)zenét kedvelőre kiterjeszthető? Avagy specifikusan csak azoknak nincsenek önálló gondolatai, akik ismerték a Rammstein 2023-as budapesti koncertjeinek időpontjait?

2023. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!