Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallgattok komolyzenét?

Hallgattok komolyzenét?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen egésznap üvöltenek a "slágerek, mai zenék", elég 8 órában hallgatni mindennap. Ha hazamegyek és ha úgy adódik, hogy zenét szeretnék hallgatni, szeretek visszavonulni és egy pohár bor kíséretében lecsendesedni, mondjuk pl. Vivaldit, Beethovent hallhatni, de szeretném mélyebben beleásni magam a komolyzenébe, ehhez kérném a tanácsotokat, véleményetek.
2023. júl. 21. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi időben egyre többet hallgatok, de azért még van bőven pótolnivalóm. Most speciel ez a kedvencem:

https://www.youtube.com/watch?v=c7O91GDWGPU

Azt tudom javasolni, hogy keress a YouTube-on Best of Classical Music-videókat (rengeteg van belőle). Rengeteg olyat fogsz találni közte, amelyet már ezerszer hallottál itt-ott, csak a címét nem tudtad (én is így voltam vele). :)

2023. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, hallgatok. És jazzt.
2023. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hintalow ***** válasza:
Nem
2023. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam hallgatni klasszikus zenét is, bár "mindenevőnek" mondanám magamat. Klasszikusok közül kedvenceim Beethoven és Chopin. De hallgatok másokat is, mint ahogy a #1. írja. YouTube-on keresgetek. Nem régen találtam egy fantasztikusat, most ez a kedvencem:

https://www.youtube.com/watch?v=gTKsHwqaIr4

2023. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Időnként igen, de nem mondanám magamat egy komoly komolyzene-ismerőnek vagy rajongónak :D


Leginkább a közismert, populáris darabokat ismerem és hallgatom meg néha.

2023. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szimfonikus metalt szoktam hallgatni
2023. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!