Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a hangfal így működhet?

Ez a hangfal így működhet?

Figyelt kérdés
Van egy régi hifim. A hangfal ami hozzá tartozik egy piros és egy fekete színű kábellel van hozzákötve. Ezekből pedig egy szürke drót áll ki. Na most ezt szeretném csatlakoztatni telefonhoz úgy, hogy egy fülhallgató jack dugójából kiálló drótot összekötöm a hangfallal. Már próbáltam, de nem sikerült. Nem vagyok villanyszerelő, szóval nem értek hozzá. Lehet, hogy rosszul kötöttem össze, vagy ez így egyáltalán nem is működhet? Aki ért hozzá légyszí segítsen. Előre is köszönöm.

2023. júl. 25. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl kicsi a teljesítmény, túl nagy a terhelés.
2023. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a jel ami a fejhallgató aljzatból kijön az nem elegendő egy hangszóró megszólaltatásához. Ráadaásul meg az impedancia sem illeszkedik. A hangfal 4-8 Ohmos, a fejhallgatók meg 30-600 Ohm közöttiek.
2023. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor feleslegesen nem bajlódom vele tovább. Egyébként van egy audio/video kábelem is. Nem tudom, hogy pontosan hogy hívják, de olyasmi ami régi videólejátszókhoz is van. Ezzel működne? A telefonba teljesen jól bele illeszkedik. Csak azt nem tudom, hogy hangfalra köthető-e.
2023. júl. 25. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Kellene valamiféle erősítő.
2023. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A hifire kösd a telefonodat, ne a hangfalakra.
2023. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!