Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Olivia Rodrigo jó...

Szerintetek Olivia Rodrigo jó énekesnő?

Figyelt kérdés

2023. júl. 26. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

A számai jók, de nincs jó hangja.

Nagyon rossz a technikája, főleg, amikor “fintorog” a magas hangoknál, mert azt hiszi, ettől éri el őket, de csak erőtlen vernyogást hallat szegény.

2023. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Átlag. Semmi egyedisége nincs és basic a hangja. Saját stílusát sem igazán találta még meg. Biztos többet lehetne belőle kihozni, HA olyan emberek állnának mögötte akik tudnak ezzel bánni.

Tipik 2 slágeres rádiós csaj.

2023. júl. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Hasonló jelenség, mint Billie Eilish.

Egyike azoknak az elkényeztetett hercegnőknek, akiknek apuci zenei karriert vett szülinapra, ezért már a debütálásukkor a létra tetejéről kezdhetik el.

Ez elég igazságtalan húzás, mert mindenkitől elveszik a helyet, aki tényleg tehetséges, de helikopter szülők nélkül nincs pénze profi marketingesekre, a legkorszerűbb stúdióeszközökre vagy bérelt bandára és producerekre, így mindent önerőből oldanak meg.

Hangilag gyenguskák, de azért nem annyira, mint akiket kifütyülnek tehetségkutatókon. A “saját dalaikat” évtizedekkel ezelőtti slágerek foszlányaiból lopkodják, de azért “annyira kis különlegeskének meg egyedinek” vannak eladva a 10-18 éves rajongóiknak.

Szomorú, hogy már csak milliárdokból lehet csúcsra jutni.

2023. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Csak egy elcseszett Taylor Swift copy, aki abból kovácsol hírnevet, hogy elhordja mindennek az exeit a dalaiban.

És mellé még nagyképű is, mint a piaci légy.

2023. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
85%
Nem tudom, èn nagyon szeretem pl. az új szàmàt a "vampire-t" szerintem tehetséges
2023. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Azt se tudom, ki ez.

Rákerestem, dögös gádzsi, de mint zenész és előadó és egyéniség, egy végtelenül középszerű tehetségtelen senki.

Lehet, hogy egy X faktor-szerű fostalicska futószalag-sztár gyártó versenyt megnyerne, de tipikusan az zeneiparos, aki tökéletesen belesimul a senkik tömegébe.

2023. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, én szeretem a zenéjét.
2023. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon elhiszi magáról, hogy istenadta kis csillagocska, miközben az egész imidzsét lopta.

Kevésbé népszerű előadóktól, vagy azoktól, akiket Hollywoodban már a “lefőtt” státuszba helyeztek.

Baromi menőnek érzi magát, hogy töltelékszóként használ káromkodást, meg olyan fejeket vág kiöltött nyelvvel, mint valami lotyó felnőttfilmezés közben, és ő a kislányok példaképe.

De ő a “jövő reménysége”, a “minőségi utánpótlás”, így bármit megtehet.

Még csak 2 éve kapták fel ennyire a zenei piacon, és ezidő alatt annyi történt, hogy újra és újra ismétli önmagát.

Ugyanazokat a mozdulatokat pózolja végig az új klipjeiben, mint a 2021-esekben. Ebből is látszik, hogy már most kezdenek kifogyni az ötletekből. Főleg, hogy már kezd bedögleni ez a Y2K trend. Borítékolható volt, hogy ugyanez már nem robban akkorát.

Zeneileg annyi a változás az új lemezén, hogy töményebbre vették az emo revival-t.

Újabban már nem csak Taylor, hanem Billie Eilish (making the bed) és Avril Lavigne / The Veronicas copy (all-american bitch, get him back, love is embarrassing, meg a többi kemmmmményebb hangzású foszlány az albumán).

Ugyanúgy “undorító, szemét” exekről szól az összes dala. Amúgy nem hiszem, hogy normális a csaj, mert “rohadjon meg mindenki, aki elhagyta és megbántotta”, de azért ha tehetné, pórázt húzna a fejükre, hogy vele maradjanak.

2023. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
2/8 2 slágeres rádió csaj?ugye tudod,hogy minden száma sikeres :D?
2023. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Napjaink énekesnői közül nekem inkább Camila Cabello a favorit.Bár Olivia-nak is vannak jó számai,mégsem mindegyik a kedvencem.Minap kellemesen csalódtam,amikor a Get him back c. dalát meghallgattam.Ez a dal nekem nagyon bejön.
2023. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!