Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet megcsinálni Spotify...

Hogy lehet megcsinálni Spotify-on?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő:


Akarok csinálni egy új műsorlistát. Az megvan hogy kell de amikor dalokat adok hozzá és bemegyek a listába akkor azt hozza ki hogy amit te adtál hozzá meg azt hogy amit mi adtunk hozzá. És én azt nem akarom hogy benne legyen és nem tudom sehogy se kiszedni.


Segítsetek hogy kell kérlek.


Bocsánat ha valami nem érthető vagy ilyesmi csak már felbosszantott ez az egész



2023. júl. 29. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem igazán értem pontosan, mire akarsz kilyukadni, de azért megpróbálok válaszolni.


Ha ingyenesen használod a Spotifyt, és letrehozol egy lejátszási listát, akkor az alkalmazás automatikusan bedob egy-két számot, amit "odaillőnek" talál. Ahhoz, hogy csak a te dalaid legyenek benne a listában, elő kell sajnos fizetni a premium szolgáltatásra.

2023. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Jól értelmezted a kérdést.

Nincs prémiumom, nem is lesz szerintem. Úgyhogy elviselem akkor azt ami bedob.

2023. júl. 29. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha fogsz egy mp3 lejátszót és letöltöd rá azt, amit hallgatni akarsz. Nem lesz se reklám, se felesleges ajánlások, és még net se kell.
2023. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!