Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Menjek így önkénteskedni?

Menjek így önkénteskedni?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem a fesztivál önkéntes központnál segiteni a Balatoni jazzpiknikre (karszalagokat kell ellenorizni napi 6 oraban) aug 3 es 5 kozott, viszont pentek szombaton esős ido lesz allitolag (foleg szombaton). Satrazas lenne a Csopaki kempingezoben (egyszer probaltam satorban aludni udvarban jo idoben de kutyaugatastol nem tudtam aludni,pedig fuldugot is hasznaltam) meg majd 27e ft kauciot kell fizetni ha megerkeztem. Napi egyszeri etkezes biztositva van. Szerzodest mar alairtam, de rossz ido miatt nem tudom megeri e elmenni ha ilyen ido lesz,meg ugy egyaltalan. Bar kimozdulni nem artana. Nem jarok sehova sem, csak kondi meg neha Debrecenben es kesz.


Mit gondoltok?



2023. júl. 30. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyit fizetnek?
2023. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semennyit
2023. júl. 30. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor miért mennél?
2023. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!