Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szokták a rádióban...

Miért szokták a rádióban lekeverni a Hotel California ikonikus outro-ját?

Figyelt kérdés
Még a Rock FM-en is, ami pedig dedikált állomás.

2023. aug. 4. 15:59
A kérdező szavazást indított:
Mert túl hosszú azzal már
Mert giccses
Kitolásból
Egyéb okból
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rádióbarát a hossza a számnak.
2023. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na de könyörgöm, hol menjen le végig, ha nem a Rock FM-en??


Merénylet lekeverni, hozzátartozik a kompozícióhoz.

2023. aug. 4. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Hol érdekli ezeket... Én nár vagy 100 éve nem hallgatok ilyen hülye rádiókat, de tévécsatornák közül is csak a filmes csatornákat nézem.
2023. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Alap hogy nem hallgatunk rádiót.
2023. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4:


Jó hát én is csak kocsiban. Nyilván nem az éjjeliszekrényemen tekergetem az állomáskeresőt..

2023. aug. 4. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami fura hogy pl. George Michael-től a Freedom is van vagy 6 perc, azt mégis több adón is leadják végig. Nem értem miért pont a Hotel Californiát keverik le. Egyik legjobb szám. Inkább az menjen 6 percig, mint bármelyik mai szar 3 percig...
2023. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami régi rádiós berögzülés, hogy 5 percesnél hosszabb számokat nem hajlandóak lejátszani. Anno a frissen elkészült Bohemian Rhapsody hossza sem tetszett az angol rádiócsatornáknak és közölték a Queen-nel, hogy csak abban az esetben fogják játszani, ha készítenek egy rövidebb verziót, mire Freddie azt mondta, hogy egy nagy lófaxt! :)

A November Rain végét is gyakran lekeverik, csak azt nem tudom, miért. Miért nem fér bele egy 0-24 órában sugárzó csatorna műsorába egy 7-8 percet szám?

2023. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Jogdíj is lehet mögötte. Az idézetre nem kell fizetni
2023. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7:

Na valóban, a November Rain a másik ilyen mostohagyerek.


Hogy mi múlik azon a lecsippentett 1 percen, nem tudom. Aki 5 percig nem váltott át másik csatornára, annak nyilván tetszik a szám és nem annak hatodik percében fog elpártolni az adótól. Viszont ezzel a húzással elrontják az ő élményüket.

2023. aug. 4. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!