Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy Stray Kids (Kpop)...

Keresek egy Stray Kids (Kpop) dalt! Meg tudnátok mondani, hogy mi a címe?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kicsi rész maradt meg belőle, az meg nem szöveg, hanem az MV-ből egy jelenet, az meg, hogy valamelyik tag (talán Felix) megrángat valamit. Én csak a forgatáson történteket láttam (videón keresztül), ami az volt, hogy ugye az egyik tag (talán Felix) rángatja a kamerát, és lehúzza a keretet (a kamerának a valamilyen keretét). Remélem érthető volt ahogy leírtam. Aki még tudja mondani annak nagyon köszönöm❤!

2023. aug. 7. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
mármint a videoklipben volt ez a rángatás vagy a bts videóban?
2023. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
#1 vagyok, szerintem mégis tudom mire gondolsz. a 5-star album trailerjének a bts videóját láttad valószínűleg. nem egy konkrét dalnak a bts videóját.
2023. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom már, csak láttam egy YT shorts-ban.
2023. aug. 8. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
már mondtam, hogy a 5-star album bts videója lesz az
2023. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy néztem ez nem egy dal mv-jében volt, hanem a 5 star album bemutatóvideójában.


[link]

2023. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm neked is azért! Azóta már megnéztem, és tényleg az volt!
2023. aug. 27. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!