Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Emlékszel erre a dalra? Egy...

Emlékszel erre a dalra? Egy régi, talán 80-as évekbeli, angol nyelvű dalt keresek, de csak a klippjére emlékszem: egy osztály tagjainak régi fényképei, és a későbbi életük volt benne egyesével, sorban.

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytárs egy mosolygós nő, két pici gyerekkel, egy másik osztálytárs egy afroamerikai férfi, akinek karikagyűrű van a kezén, és aktatáska a kezében, és rettentő szomorú szemekkel néz, és még sok osztálytárs van felsorakoztatva, a régi képeik, és a mostani életük, de csak erre a kettőre emlékszem.

A dallamból sajnos semmire. Csak arra, hogy az együttes férfiakból állt (középkorúakból?), és gitároztak.


Előre is köszönök minden tippet!



2023. aug. 9. 22:34
 1/8 Mojjo ***** válasza:
84%

The Connnels: 74-75

[link]

2023. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!! EZ AZ!!!!!!!!!!!!!!!! NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!!

EZER HÁLA ÉS KÖSZÖNET!!!


Már egy egész napja ezen törtem a fejem! Isten áldjon meg!!! :)


Quora-n is kérdeztem, ott nem volt válasz...

2023. aug. 9. 22:53
 3/8 Mojjo ***** válasza:
100%
Örülök, hogy segíthettem :)
2023. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mojjo ***** válasza:
100%
Bár csak most látom, a linket elcsesztem, és a számot megelőző reklámot sikerült belinkelnem, de nem jöhet minden össze egyszerre 😅
2023. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vicces hogy ez a kérdés a "#80-as évek" hashtag miatt került be nálam a figyeltek közé, pedig a szám címe „'74-'75” és a 90-es évekből való :)

De amúgy én is ismerem régről, gyakran hallom a netes nosztalgia-rádiócsatornákon, fülbemászó a refrénje!

2023. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TR75 ***** válasza:
100%

Az eredeti videoklip (1993):

[link]

A hivatalos HD klip (2023 - különbözik az eredetitől, mások is szerepelnek benne)

: [link]

A 2015-ös revideálás (újra megkeresték a szereplőket):

[link]

Nekem nagyon nagy kedvencem ez a dal és a klip, hihetetlen érzelmi töltete van.

A 2015-ös klip alatt meg is írnak egy-két történetet (pl. David Hoggardról, aki a kerekesszékben van az eredeti klipben).

2023. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6 - Köszönöm! Ez nagyon ütős... a 2015-ös verzió.... o_O


Mojjo! Megtaláltam! Köszönöm :) A link nem érdekes :D


Mindenkinek köszönöm szépen!

2023. aug. 10. 00:08
 8/8 A kérdező kommentje:
5-ös :DDDD ez tényleg vicces... fel se fogtam elsőre, hogy mit írtál :)
2023. aug. 10. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!