Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért jók a Carson Coma,...

DDániel9 kérdése:

Miért jók a Carson Coma, Elefánt és hasonló zenekaroo? Sok ismerősöm hallgatja őket és nem értem mit szeretnek bennük annyira.

Figyelt kérdés
Bárki aki meg tudja indokolni a válaszát, kérem segítsen! Előre is köszönöm.

2023. aug. 18. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
A tetszésről hallottál már? Valakinek egyszerűen tetszik, általában nincs rá magyarázat.
2023. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A zenei ízlés egyedi mindenkinél, pl én Azahriaht, Tankcsapdát nem kedvelem, de elfogadom, hogy sokan szeretik őket. Ez olyan, minthogy valaki szereti a tökfőzeléket vagya spenótot, én meg nem. Nem kell megmagyarázni, hogy miért, mert ez ízlés függő. Hiába magyarázom el nekem mi tetszik benne, ha téged nem fog meg.
2023. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%
Engem egy zene szövege fog meg, mindegy milyen stílus. Ezért szeretem én is őket
nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek amúgy eléggé igaza van.


Én kicsit meguntam már, (nem csak a hazai előadók körében) hogy minden a szomorúságról szól, szar az élet, elhagyott a szerelmem, meghalok, jaj (de aztán mégse hal meg). Nem azt mondom, hogy ezek a számok rosszak, mert én is hallgatok ilyesmit, ha nem túl sokszor is. Aztán megtaláltam a Carson Comát, és imádtam azonnal. Néha a szerelem van központban a dalaikban, de van amikor csak egyszerűen énekelnek. És ami a legfontosabb: a dalaik nagy része VIDÁM. Ezt imádom bennük. A többiről nem nagyon tudok mondani semmit, sok magyar altert hallgatok, de nekem a CC tetszik a legjobban közülük.

Én ezt tudom mondani.

nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most kattantam rájuk. A "Nem a te dolgod"-at már legalább századjára hallgatom újra. Szerintem zseniálisak, nagyon tetszik.
jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!