Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valamilyen app, amivel...

Van valamilyen app, amivel nyomon tudom követni a kedvenc rock, metal, punk zenekaraim album, zene megjelenéseit egy helyen?

Figyelt kérdés
A metal releases appot próbáltam, de ott nem találtam például magyart, de még a PowerWolf bandát se például, ami azért szerintem meghatározó.

2023. aug. 23. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Facebook-n kövess be minden bandát, de nagyrészt azokat amik tényleg érdekelnek.

Jobb megoldás nincs sajnos.

2023. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Metalstorm.com, legjobb ezzel foglalkozó oldal.

Hirek, megjelenések, koncertek, minden lemezről értékelés...

2023. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Spotifyon van ilyen funkció telefonon, hogy az általad bekövetett előadók új számait összegyűjti egy lejátszási listába.


A rock műfajban kevésbé vagyok jártas de én úgy tapasztaltam hogy érdemes több forrást használni ha az ember semmiről nem akar lemaradni. Spotify, Facebook, Twitter, Last.fm, Wikipedia, Genius, Pitchfork, Youtube, Reddit, én kb ezeket szoktam.

2023. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha spotify-on beköveted az adott előadót, akkor mindig kapsz értesítést, ha valami újat dobnak a piacra:)
2023. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!