Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha egy természetfilm csatorna...

Ha egy természetfilm csatorna egyik aláfestő zenéjét nem találja a Shazam, akkor azt nem is lehet külön megtalálni sehol?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a zene kellene nagyon, túl jónak tűnik ahhoz hogy csak ez a csatorna használja, olyan mintha egy híres darab lenne, de nem találja a Shazam….


Hogy lehetne megtalálni önmagában?


2023. szept. 1. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a stáblistában esetleg. Ha eredeti (az adott filmhez írt) a filmzene, akkor a szerzőt tüntetik fel, ha nem az, akkor a felhasznált számokat, dalokat, darabokat.


Kivéve, ha valami klasszikus, ami már több, mint 75 éves, mert akkor "közkinccsé" válik, szabadon felhasználható lesz. Viszont ekkor is kapcsolódhatnak hozzá a felvételt készítő zenekar/karmester jogai.


Szóval még a stáblistát próbáld megnézni (a linket nem tudom megnyitni, lehet, nincs is stáblista a yt-on, de akkor keress még rá a film eredeti címére, hátha valahol találsz egy adatlapot, vagy egy teljes feltöltést)!

2023. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A stáblista valóban működne ha, ha nem csak egy video részlet lenne ez.


Nekem működik a link, sima YouTube app.

Azért köszi, csodálkozom hogy nem találja a Shazam, nagyon kellett volna :(

2023. szept. 1. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Háát ha van türelmed akkor a 2199 hozzászólás között hátha írják. Kicsit legörgettem, másnak is tetszik.
2023. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már azt is próbáltam :D

De vége a kutatómunkának, itt van az epizód és a stáblista


[link]


Nincs darab cím, csak 2 zeneszerző, akikről szinte semmi nincs a neten… hat sajnos van ilyen…

2023. szept. 1. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy érzésre szerintem ebből a darabból van a második zeneszerzőtől, de háromnegyed órát nem hallgatnék végig...
2023. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2023. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hat köszi, beletekertem tobbszor, valóban ebből lehetne, egyelőre nincs meg ez a rész

Én szinte semmit nem találtam a 2 szerzőtől

Ez az én szerencsém, ha ennyire tetszik valami annak nincs címe :D


Igazából beleivódott az elmémbe ez a jelenet, a kameramunka, minden, amúgy lusta lennék ennyit kutatni :D

2023. szept. 3. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!