Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2 hónap alatt meglehet tanulni...

2 hónap alatt meglehet tanulni így gitározni? Lesz eloadas ahol lesznek jó csajok es ilyet akarok játszani. Van egy gitárja haveromnak és kölcsönvenném.

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 16. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Röviden nem, ha Petrucci adná a leckéket célzottan akkor sem végeznél 2 hónap alatt.

2-3 éve alsó hangon, ha nem több.

2023. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még 1 tanács, szerintem nőknél egy Nothing Else Matters-szel többre mennél, vagy valami Bon Jovi számmal.

Arra talán fel lehet készülni ha napi 8-10 órában csinálod.

2023. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
#1 biztos hogy több. De tíz év gitározás után talán meg tudná tanulni 2 hónap alatt.
2023. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok de valahogy radics is megtanulta o meg nem hiszem h 10 eve gitarozik. Ha radics megtanulta akkor nekem se lesz nehez
2023. szept. 17. 11:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Jason Becker, meg Marty Friedman meg 15 évesen Cacophony-ban játszott olyan zenéket amiket az emberiség kb. 80%-a soha nem képes eljátszani ha sokat játszik akkor is.

Erre szokás azt mondani adottság kérdése, van akinek sok idő kell, van akinek kevés.(van akinek meg sosem fog menni, mert nincs annyira kitartása/érzéke hozzá, de abszolút nem szégyen, mert nem vagyunk egyformák)

2023. szept. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van zenei alspismereted úgy bármiben?
2023. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég durva még akkor is ha tényleg tíz éve játszol, de talán úgy szűkösen benne van a 2 hónapban
2023. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
#4 igen, Radics szerintem is régebb óta nyomja
2023. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Maneko ***** válasza:
100%

Radics Peti évek óta gitározik.

Nem lehet megtanulni két hónap alatt. Vannak ugyan kották, amik mutatják, mikor hol kell lefogni a húrokat, de semmire nem mész velük, ha fingod nem lesz ilyen "semmiségekről", mint például a gitár behangolása, pedig minden előadás/gyakorlás ezzel kezdődik. Viszont már a hangoláshoz is kell egy kis tapasztalat meg jó hallás. És ez még csak az akusztikus gitár, az elektromossal tuti van még más macera is. Szerintem válts: vagy dalt, vagy hangszert, vagy csajszerzési módszert. ^^"

2023. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!