Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Madonna melyik albuma tetszik...

Madonna melyik albuma tetszik nektek jobban? Ray of Light vagy Music?

Figyelt kérdés

#Madonna #Music #Ray of Light
2023. okt. 2. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Music
Ray of Light
4 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő sz@r
2023. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem nem :)
2023. okt. 2. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Madonnától a Ray of Light albumot én eszméletlenül szeretem. A populáris zenék közül, amiket eddig hallgattam, az egyik legjobb albumnak tartom a maga kategóriájában. A Music albumját is szeretem, vannak rajta is jó számok, de a Ray of Light veri a mezőnyt.

És ezt mind metálzene kedvelőként írom. :)

2023. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, emlékszem, rengeteg ismerősömnek megvolt a Ray of Light, még azoknak is, akik nem szerették Madonnát/a popot. Én személy szerint nem tudok dönteni, melyiket szeretem jobban.
2023. okt. 4. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első, akkor a kérdés nem neked szólt! Nem szaerok egyáltalán ezek az albumok! Sőt, Madonna legjobbjai. Nekem az American Pie a kedvenc zeném, de a Ray Of Lighton számomra sokkal több jó zene van. A Music-albumon is rengeteg jó zene van, de összességében talán tényleg a Ray of Light a jobb.

Amúgy 5 percig vacilláltam, mire szavazzak :)



Egy Madonna rajongó

2023. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is Madonna legjobbjai; mintha a '90-es évek végén újjászületett volna, és egy újabb lendülettel fogott bele ezekbe az albumokba. :)

(Egyébként holnap érkezik tőle 7 CD-m :) )

2023. okt. 8. 14:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Én írtam az előző hozzászólást.


A 7 kedvenc albumom van meg (+1 remix, amit nem feltétlenül számolok bele a TOP-ba, mivel remix)



Sorrendben:



Confessions on a Dancefloor

Ray Of Light

Music

American Life

Madame X

Rebel Heart

MDNA


(+külön a F.E.L)

2023. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Music albumról majdnem minden tetszik egy kivételével. A Ray of Lightról tetszik egy pár szám de nem az összes
nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!