Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mondani szerelmes...

Tudnátok mondani szerelmes zenéket?

Figyelt kérdés
Olyan zenéket, mint például Zsédától és Kökény Attilától a Hello. Abban a zenében annyi érzelem van, hogy hihetetlen. Főleg újabb zenéket keresnék, nem ilyen régi tnt - ne sírj egy lány után, vagy v-tech, ezeknek is megvan hangulatuk, de most valami újabbra vágynék :D Plusz inkább ne is ilyen T-Danny - Utoljára sírtam érted, vagy hasonlók, mert nem tudom, hogy mondjuk a rap vagy mi miatt, de azért ez nem annyira szerelmes szerintem, mint amennyira az szeretne lenni :D Lehet angol is, plusz ami nagyon "izgat", az a tiltott szerelemről szólok. Ugye mint a klasszikus "Tiltott szerelem" című zene, hát az is zseniális, csak úgy már régi és az ember sokszor hallotta :D

2023. okt. 2. 22:30
 1/2 anonim válasza:
2023. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2023. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!