Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen más tulajdonsága van...

Milyen más tulajdonsága van egy fretless basszus gitárnak, azon kívül, hogy nincsenek rajta bundok. Elsősorban hangzás és játék terén?

Figyelt kérdés
Elsősorban jazz-t szeretnék majd játszani és idővel szeretnék áttérni nagybőgőre. Egyenlőre teljesen kezdő vagyok.. :) Tudom majd hasznosítani a fretless gitáron szerzett tapasztalatokat?
2008. jan. 7. 12:45
 1/1 anonim válasza:
a volt csajom basszerozik, az hogy ninsenek rajta bundok anniy jelent hogy sokkal többet ki leeht rajta játszani, de az sak igazán profiknak valo, ha kezdő vagy elöször begyél bundosat és tanulj meg rajta jol játszani, mert fontos hogy tudd hogy hol vannak a hangok ahhoz meg kell bund ha kezdő vagy egy bund nélküli gitáron nem tudsz játszani illetve ahhoz már nagyon profinak kell legyél, és ha profi leszel akkor majd ráérsz venni egy bund nélküli bassgitárt de ez több év kő keméyn gyakorlás, hidd el tudom miröl beszélek.
2008. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!