Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi szükséges ahhoz, hogy...

Mi szükséges ahhoz, hogy gitártanár legyek? .

Figyelt kérdés

A zene érdekel a leginkább, bármerre is kanyarodtam eddigi életem során, több-kevesebb idő után visszatértem a zenéhez, mert enélkül képtelen vagyok élni.

Az egyik kérdésem, hogy milyen iskolát kellene elvégeznem ahhoz, hogy gitártanár legyek? Nem zeneiskolában, inkább privátul.

Másik kérdésem, hogy ha egy zenestúdiót szeretnék nyitni, és producer, zeneszerző lennék, ahhoz milyen iskolai végzettségre lenne szükségem?


Előre is köszönöm!


2010. okt. 18. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

ha zenestúdiót, akármit nyitsz, akkor tökmind1 mi a végzettséged, te vezeted, úgy ahogy tudod. rengeteg pénz kell hozzá, és ismertség.

ahhoz hogy gitártanár legyél, rengeteg hangszer mögött megszerzett tapasztalat szükségeltetik, és türelem, más nem. nemárt, ha van valami cetlid is arról, vagy "ismerettség" hogy te tudsz valamit előadni a gitárodon. zenesuli.hu (kőbánya zene stúdió)

2010. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!