Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most már nem mehetünk el...

Most már nem mehetünk el Azariah mellett csak úgy, semlegesen. (Kétszer is koncertje lesz a Puskás Arénában.) Tényleg új csillag, vagy nagy a hype? Szavazz!

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 23:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég haknizott a városunkban "falunapon" (azért idézetek, mert hivatalosan város vagyunk, de a rendezvényolyan falunapos). Akkor kerestem rá, mert még életemben nem hallottam róla, hogy ez milyen előadó lehet.

Három számnak adtam esélyt, de nem nyerte el az ízlésemet.

Szerintem csak nagy a hype. Pár hónapja a Rammstein is adott kétszer koncertet a Puskásban, de náluk valahogy nem ettől vártuk, hogy vajon lesz-e új csillag...? 😄

2023. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

# A Rammstein azért más kategória, őket egy évtizedek óta befutott zenekar. Őket senki nem tartja ÚJ csillagnak.


Náluk talán még megértem a dupla stadionkoncertet az elkapkodott jegyekkel, mert hát

- kiépült nemzetközi rajongótábor

- gigantikus csimmbummcirkuszos show

- és különben sem jártak több, mint 10 éve az országban.


Viszont egy magyar srác, akiről egy éve azt se tudtam kicsoda, most meg a Rammsteinnel emlegetem egy hozzászólásban, az minimum furcsa. Ha csak a magyar állomást nézzük, akkor maga mögött készül hagyni nézőszámban az Iron Maident, Metallicát, Depeche Modeot, Guns'n'Rosest... számomra érthetetlen.

2023. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem néhány szám szövegét és arcpirítóan gyenge, óvoda szint, de attól még szerethetik a tömegek. A könyvtár meg kong az ürességtől, mégse mondhatjuk, hogy értéktelen.
2023. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#12.Mondjuk ezeket a koncerteket kimondottan azért, mert nem olyan olcsón vesztegetik a jegyeket.

Ha jön is a Metallica kétlem, hogy a legolcsóbb jegy megállna 50 ezer alatt és az még egész barátinak számítana a többi EU-s országhoz képest.

2023. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
#12 De gondolj arra, hogy az általad említett zenekarok egyrészt rétegzenét játszanak (talán a Depeche Mode-ot kivéve), illetve màr túl vannak a fénykorukon. És lehet, hogy konkrét nézőszámban alulmaradnak, de pont az a nagyobb dolog, hogy a fénykorukat elhagyva, rétegzenét játszva is képesek hasonló látogatottságot produkálni egy olyan előadóhoz képest, aki az aktuális trendet lovagolja meg.
2023. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez is igaz, az azért nagyobb dolog, hogy például a Maiden közel 40 éve folyamatosan stadionokat tölt meg a világ szinte bármely táján.

Ezzel nem is összehasonlítani akartam őket Azariahhal, mert nincs értelme. Csak valahogy nagyon felkapott lett pillanatok alatt ez a srác mostanság, ami nekem meglepő. De lehet, hogy csak én nem követem eléggé a trendeket vagy régimódi az ízlésem. Mindenesetre a fenti "rétegzenék" mindegyike közelebb áll hozzám, mint az úgynevezett aktuális trend.

2023. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt számítsátok bele, hogy az emberek “követik” egymást, kicsit (nagyon) birkák módjára néha… most nem feltétlenül ez csak oka, persze, de szerintem óriási szerepe van benne. Szinte még én is megnézném csakis emiatt… :)
2023. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17 Engem mindig az foglalkoztat, hogy vajon ő tisztában van-e azzal, hogy mennyire kockázatos dolog az épp aktuális trendre ráállt, birka zenefogyasztókra építkezni. Ő maga mondta még egy Paul Street videóban, hogy a tömeg igényének a kiszolgálása hosszú távon nem jövedelmező és hogy a közízlést fejleszteni kéne, nem beállni közé. Erre ő is beállt a trap műfajba...
2023. okt. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Na most már én is kíváncsi lettem, hogy a csapból is ő folyik. Jópár számba belehallgattam, egyáltalán nem ezt vártam. Mindenhol azt írják, különleges, egyedi... Vártam a váratlant. De semmi egyediséget nem tudtam fölfedezni sajnos, sok hasonló (gyenge) zene van. Nekem ez olyan zene, hogy ha meghallanám véletlen, azonnal továbbkapcsolnám. A magyar közízlés sajnos nem tud megugrani egy bizonyos szintet. Miért van ez?
2023. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
16%

Most azt írják, hogy lesz 3. Koncertje is az Arénában.

Én nem ismerem, nem is az én korosztályom a zenei műfaja.

De a sikert pénzben is lehet mérni.

2 koncert alatt tisztán 300 milliót keresett.

Szerintem a 3.-al meglesz az 500 milliója (ha a rendezők se számolják már fel ugyanazt a felszerelési díjat), az meg nem rossz 3 napra!

Szóval sikeres, nem csak hype.

2023. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!