Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szeretnek Azahriahan annyira?

Mit szeretnek Azahriahan annyira?

Figyelt kérdés
2023. okt. 12. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
A média mondja meg nekik, hogy ők ezt szeretik.
2023. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Eleve volt már neki egy jelentős követőtábora még vlogger korából. A zenéi pedig az átlagnál jobbak, de divatosak.
2023. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Én nem tudom melyik ez a banda. De a Majka rapper úr megmondta, hogy le lehet szállni róluk és akkor az legyen is úgy, mert baj lesz!
2023. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Már megint ez a kérdés! Mit szeretnek rajta annyian?

Azt, hogy fiatal, szokatlan stílusú változatos zenéket alkot össze, teljesen más koncepcióval dolgozik mint a többi zenész, újszerű és merész szövegek, zenei elemek, eklektikus, formabontó.

Nekem róla az jut eszembe, hogy amikor gyerek voltam, az iskolában a tanár a tábla előtt állt magyarázott meg krétával írt a táblára max néha vetített valamit, ennyi. Ma már ez édes kevés, szemléltetni kell az órákon, digi tábla, internet, videó, ppt, minden csilivili, hogy felkeltsd a gyerekek érdeklődését, mert az interneten felnövekvő Z generáció csak a gyors látványos impulzív ingerekre figyel.

Na ilyen az Azi zenéje. Ennek a generációnak ez telitalálat. Egy kis dallam, egy kis gitár, egy kis rap, egy kis angol, egy kis magyar, innen onnan lopott bejátszások (pl Orbán Balázs) különböző stílusok keveredése. És a szövegek is teljesen más dolgokról szólnak mint a többi zenész szövegei. Kicsit proli, kicsit határokat feszegető és eddigi koncepciókat átlépő. Én azt mondanám, hogy Azariah jelenleg a zenei világ Salvador Dalija. Sokan imádják és sokan utálják ezért.

Én személy szerint semleges vagyok, jópár száma kifejezetten tetszik, de van ami egyáltalán nem pontosan emiatt a zenei katyvasz miatt. Mindenesetre szerintem zseniális amit nyomat, bár 21 évesen ilyen gyorsan feljutni ekkora csúcsra, veszélyes őrá nézve, hogy lelkileg is elbírja ezt a terhelést ami ezzel a hirtelen jött népszerűséggel jár.

2023. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt nem szeretem.
2023. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

A zenéi és a szövegei egyediek, ezt elismerem. Egyébként is felkapják a mai újdonsült fiatalokat, de őt most ezért is nyalizzák. Én viszont a hangfrekvenciájától falra mászok. Ha nem ilyen stílusban énekelne, még tetszene nekem is. De így távolra kerülöm. Én pont egyébként sem szeretem az új magyar felfedezetteket. Ha mondhatjuk így: én tehát az átlagtól eltérek.


34/F

2023. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Fiatal, egyedi és önerőből csinálta
2023. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
66%
Ezt én is szeretném tudni.Szerintem a srác nem túl eredeti,egyes kinézeteinél Jamiroquai-os.Zenéje innen-onnan szedett-vedett, ezt mások is látják/írják. Éneklési stílus?
2023. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!