Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy nevezik az olyan bulikat,...

Hogy nevezik az olyan bulikat, ahol ilyen zenèk szólnak?

Figyelt kérdés

[link]


(Mint pl van a Techno buli, stb)



2023. okt. 23. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy popsláger a 2000-es évekből amire tettek egy minimális gyorsítást.


De nem hinném hogy be lehetne így skatulyázni bármilyen zsanrába, hogy ahol "ilyen" zenét játszanak "olyan" buli.

2023. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha nagyon erőltetni akarjuk ezt akkor mondjuk "retro 2000-es évek" buliba belefér.
2023. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem pont erre a zenére gondoltam, mert azt tudom, hogy ez már “retro”-nak nevezhető. Hasonló zenékre gondoltam… Pop talán? Vagy ez a House? :D fogalmam sincs …

2023. okt. 23. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 Ez már komolyan retrónak számít? 😮


Tisztán emlékszem, hogy nem olyan rég volt rádiókban túljátszott "mai sláger", 2010 körül...


Gyorsan utánakerestem, 2007-ben jött ki:

[link]


Eddig nekem a retro a '90-es évek eurodance számok voltak, jájájá Coco Jamboo és társai.

Pár évvel ezelőtt meg még a klasszikus ABBA-Boney M-Stayin Alive-disco vonalat tartottam retronak...

2023. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!