Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a legjobb hazai rapper a...

Ki a legjobb hazai rapper a jelenleg aktívak közül?

Figyelt kérdés
Olyanokat sorolok fel, akik jelenleg is aktívak, spotifyn is a top előadók közt futnak, és megtöltenek egy Budapest parkot, Budapest Arénát stb. vagy rendszeres fesztivál fellépők nagy érdeklődéssel. Ha esetleg valaki kimaradt, írjátok meg. Tágabb értelemben véve értem a rappert, van amelyik inkáb trap kicsit, van, amelyik kicsit pop felé hajlik, de nagyjából ehhez a stílushoz áll közel.

2023. okt. 29. 19:49
A kérdező szavazást indított:
Beton.Hofi
Desh
Ekhoe
KKevin
Krúbi
Lill Frakk
LMEN PRALA
Pogány Induló
T.Danny
Egyéb kifejtem
23 szavazat
 1/9 anonim válasza:
73%
Sub Bass Monster
2023. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem is értem, hogy hogyan lehet valaki úgy rapper, hogy a szövegei nem tartalmaznak mondanivalót. Aki picit is tisztán látja a dolgokat, az a felsorolásban is bőven talán ilyen embereket...
2023. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
'80-as évek végétől hallgatok rap zenét. Az egyetlen magyar előadó, akit képes vagyok meghallgatni: Funktasztikus. Az összes többi halál ciki.
2023. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Sub Bass Monster"


Ő nem aktív tudtommal. Itt kimondottan az érdekel, hogy szerintetek ki a legjobb a jelenlegi aktívak közül, ki a kedvencetek stb. (Nyilván ez részben szubjektív is).


"Nem is értem, hogy hogyan lehet valaki úgy rapper, hogy a szövegei nem tartalmaznak mondanivalót. Aki picit is tisztán látja a dolgokat, az a felsorolásban is bőven talán ilyen embereket... "


Kire gondolsz? (Van tippem, de nem akarom én leírni)

2023. okt. 29. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
#4 "Kire gondolsz?" - T. Danny és KKevin biztosan, de felületes ismereteim alapján Ekhoe, Pogány Induló és Desh is hasonlóan semmitmondó dolgokat közvetít.
2023. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj Kérdező, hogy akik a listán szerepelnek - 1-2 kivételtől eltekintve - azoknak objektíven semmi közük a raphez. Tucat divat trap szarságok. Talán a Beton Hofi az, akinek van némi köze hozzá. A Krúbi egy csodabogár itt.

Magyar hip-hop amúgy sem nagyon van.

2023. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ők a toplistások itthon, azért soroltam fel őket.


Bobafett is nagyon jó még szerintem, vagy De:Nash, csak sajna ennyi opciót tudtam megadni, de pl ők is jelentősen alulértékeltem ahhoz képest, hogy pl. szerintem jobbak, mint némelyik a felsorolásból.

2023. okt. 30. 16:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Funktasztikus
2023. nov. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A magyar rap meghalt 2015 körül. Dopeman, Busta, Sub Bass, Essemm, AK26, BSW, Killakikitt… vagy eltüntek vagy stílust váltottak a trendek szerint ami nekem a magyar rapzene halálát jelentette. Nekik is sok (javarészt..) olyan szövegük volt ami sokszor értelmetlen, de voltak igaz és kemény szövegek amik tényleg tudtak segíteni rossz lelki állapotokban.

Ezeknek a majmoknak akik a listádon szerepelnek sose volt értelmes szövegük. De most ez a trend, meg az Azariah puncihangja, sajnos el kell fogadni, hogy ilyen irányba ment el a célközönség. Teljesen világos, hogy a haszon fele kacsingat az összes, és nem is az elöadókkal van a baj inkább azzal, hogy erre van kereslet..

ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!