Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Michael Jackson dalai jók?

Michael Jackson dalai jók?

Figyelt kérdés
nov. 1. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom pár Emmy, meg pár egyéb díjat nem adják csak úgy. Szerintem minden idők legjobb előadója volt.
nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jók.
nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Igen,de vannak amik kevésbé.
nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

"Michael Jackson dalai jók?"

Jók, de azért többségükben elsősorban mégiscsak szórakoztatóipari termékek, azzal a céllal, hogy a lehető legszélesebb közönség tetszetősnek találja és megvásárolja.

nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kifejezetten jó zenésznek számított és aránylag minőségi zenével jutott ki a mainstreamben.

Van azért néhány száma amit szeretek, annak ellenére, hogy távol áll tőlem a stílusa.

Objektívan szerintem jó dalai vannak.(jó dalszerkezet, ritmika, a mondanivaló is rendben van)

nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
nagyon egysíkúak és kommerszek, egyedül a DirtyDiana ami szerintem jó.
nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem véletlenül nevezték a pop királyának, ez pedig így mindent elárul a pozitív közvéleményről! Én nem kifejezetten követtem a munkásságát, de van néhány száma, amik tényleg nagyon jók!
nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első, te szerintem a Grammy díjra gondolsz. 😅
dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
"Gondolom nem véletlenül nevezték a pop királyának" Hát nem véletlen, hoszen külön pénzt fizetett a zenei cstornáknak, hogy a "King of Pop" megjelölést használják.
dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt honnan tudod utolsó? Kint voltál az Államokban mikor átadta a pénzt mondjuk a Time magazinnak?

Komolyan mondom ezek a pletykák a sírba viszik az emberiséget. Mindig mindenkiről a rosszat...

jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!