Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Női vagy férfi énekhangot...

Női vagy férfi énekhangot szerettek jobban hallgatni?

Figyelt kérdés
kort nemet légyszi írjatok! Köszi :)
2010. okt. 19. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én férfit. DE mondjuk ez érdekes,mert ha megnézem a kedvenceimet,akkor egyetlen férfi van közöttük,ő pedig Adam Lambert. Imádom ,mert nagyon kellemes énekhangja van. Talán még Ferras hangja tetszik nagyon.


18/L

2010. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Női mezzoszoprán, mert én is az vagyok.
2010. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hangulatomtól függ...De inkább férfit. Főleg ha erotikus a hangja húú, azt bármikor:D De vannak női előadók is, akiket szeretek, szóval tényleg hangulatfüggő. (bár hogy belegondoltam túlnyomó többségben vannak zenéim pasiktól)


19/L

2010. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Férfi


27/N

2010. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Férfi, bár a kedvenc énekesem nő.

15/l

2010. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nőit! A cd-im is női előadók cd-i. Nekem jobban tetszik, de ha van egy jó férfi előadó azt se vetem meg, de nagyon ritka.
2010. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként a 15 körüliek akik férfit írtak: Megjegyezném, hogy Justin Bieber(vagy kicsoda), meg a többi ilyen, nem férfi.
2010. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó.Hány olyat látsz aki 15 év körüli és férfit írt? Mert én egyet,de nem hiszem hogy Justinra gondolt. Első voltam ...
2010. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Justin Bieber ?? Eszednél vagy ? Gondold már meg, hogy mit írsz légyszíves, nem szeretem, ha általánosítanak.

Kedvenceim: Molnár Róbert ( October, Árnyak), James Hetfield (MEtallica), Roy Khan ( Kamelot), Ronnie James Dio, Andi Deris ( Helloween), Klaus Meine ( Scorpions).


Szerintem ők már javában a férfi kategóriába sorolhatok, és nem állnak a Bieber gyerek szintjén...

Az előző 15/l


Bocs az Off-ért.

2010. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem neked, hanem a tömegnek írtam. A legtöbbeknek valljuk be, az tetszik-tisztelet a kivételnek.
2010. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!