Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Másnak is reklám mentes a...

Ssztr kérdése:

Másnak is reklám mentes a YouTube fiókja előfizetés nélkül? Igazából ez nem egy megoldandó kérdés, hanem csak a kíváncsiság hajt😄. Nem merek semmit állítani a fiókomba nehogy véletlenül kijavítsák ezt a hibát.

Figyelt kérdés

nov. 11. 03:38
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Sok böngészőben alapból van reklámblokkoló.
nov. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, de bárhonnan lépek be. (Telefon, tv, laptop, mas tv-je)

Nem hiszem, hogy mindegyiken van.

nov. 11. 06:46
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Talán a routeredbe van reklámblokkoló
nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 "más tv-je"


Lehet hogy csak reklámmentes tartalmakat fogyasztasz.

nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha megnyitod, mit ír az oldal logója? "Youtube" vagy "Premium"? Lehet hogy tagja vagy egy csoportnak, aminek megvették a prémiumot, csak nem tűnt fel.
nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már mindent megnéztem és elolvastam. Biztos, hogy nem Premium, mert mindig felajánlja, hogy fizessek elő..Nekem már nagyon régi a fiókom, lehet akkoriban ingyen volt ez, vagy alapból szóba se jött a fizetős és azért maradt így. Én csak erre tudok gondolni. Mégegyszer mondom, ez nem probléma, csak kíváncsi vagyok, meg mindenki más is a környezetemben. Bárhol vagyok, mindig az én fiókommal hallgatjuk a zenét, mert csak nekem van reklám meg minden nélkül. :)
nov. 30. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Fura. Nekem a Spotify fiókom ilyen, évek óta reklámmentes és prémiummentes, nincs trükközve sem (nem hiszem, hogy az uBlock Origin venné ki), és az asztali kliensben vagy böngészőben sincs reklám. Ugyanúgy feldobja pár havonta az ingyenes 3 hónapos ablakot.
nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!