Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Itthon mennyire ismertek az...

Itthon mennyire ismertek az alábbi énekesek?

Figyelt kérdés
Frank Sinatra, Bing Crosby, Judy Garland, Fred Astaire, Nat King Cole, Glenn Miller, Jimmy Dorsey, Gene Kelly

nov. 23. 12:53
 1/7 vmg ***** válasza:
84%
Eléggé ismertek.
nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veterán vas ***** válasza:
100%

Az említettek a mostani fiatalok jelentős részének már a nagyszülei vagy inkább a dédszülei korosztályát jelenti, tehát extra elvárásaid nem lehetnek.

Bár aki kedveli a korábbi idők zenéit, annak nem számíthat 60-80 vagy még több év.😉

Befért volna még a listába Sammy Davis jr. és Ray Charles is......

nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Az a baj, hogy ezeket mind ismerem. Amikor meg maiakról olvasok, akkor csak annyit tudok mondani: Hát ez meg ki? Öreg vagyok, de ennyire?

Egy valami biztos. A mai fiatalok 30-40-50 év múlva a mai fiatalok nem fognak emlékezni a mai zenészekre, énekesekre.

nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az '50-es, '60-as években ismertek voltak, suttyomban még lemezeiket is meg lehetett szerezni. Hofinak volt Nat King Cole, Louis Armstrong meg Nat King Cole paródiája is.
nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én csak Frank Sinatra-ról hallottam eddig, bár én még csak 25 éves vagyok. :D
nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Judy Garland inkább színésznőként ismert, Glenn Miller harsonás, Jimmy Dorsey dzsesszzenész, Gene Kelly is énekes-táncos színész.
nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Kábé mintha megkérdeznéd, hallottuk-e Hendrix hírét, de okkké...
nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!