Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lett ennyi és ilyen...

Hogy lett ennyi és ilyen népszerű roma énekes mostanában?

Figyelt kérdés
GwM, Azahriah stb...

nov. 24. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy, mert a GLS valami cigányféle, a másik nem. Az egész mainstream zeneiparban max 10-et ha össze tudsz szedni. Nincs "hogy lett ennyi".
nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Sorold tovább kérlek, mert a stb.. az semmit nem mond. Ráadásul abból a sokból amit felsoroltál csak az egyik cigány származású, a másik nem.
nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Mi az, talán zavar? A penész már rád rohadt, mi?
nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Gwm egy komplexusos butácska divatmajom (nézd meg a Partizános interjút vele), Azahria egy ügyes manager zenész szövegító nem tudom mi (nekem nem szimpatikus de az látszik, hogy esze és tehetsége az van). Annyira különböznek egymástól habitusban, stílusban, műveltségben, hogy a származásukon kívül kb annyit lehetne mondani, hogy mindkettejüknek barna a haja.

Miért pont az a lényeg, hogy melyik cigány és melyik nem?

Cigány az is, aki a Bándi Katát cigivel összeégette, megszúrkálta, majd megerőszakolta. Cigány az az ismerősöm is, aki csúszás nélkül végezte el az ELTE matematika szakát, és évek óta egy szegény sorsú gyerekeknek szervezett matektábort vezet. Mi a közös bennük? Kb a világon semmi.

dec. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Megy az elcigányosodás/elcigányosítás ezerrel sajnos
dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Vigyázz 5ös, mert neked is kiküldik a cigányosítót. Jön a futárbácsi, azt hiszed cukorka és bekapod neki, aztán csak egy halk pukkanást hallasz, és hipp-hopp cigány lettél :D Ha ilyen hülye vagy megkapod simán, óvatosnak kell lenni.
dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

Ezek mind média által kreált emberek. Elég nagy népességük van Mo.-on és ha szavazóbázis kell a médiának akkor ezek körében megtalálja.

Itt látszik a média ereje, hogy egy nulla emberből országos "sztár"-t kreál. A baj, hogy ezek még el is hiszik magukról, aztán a mosolygóban végzik.

A színvonal egyenlő a nullával ezeknél a műsoroknál.

dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7


Irigy vagy, mi? Látszik, hogy egy savanyú magyar vagy, egy vesztes. 😂😂😂

dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
8# Nem vagyok irigy, csak 4 évet húztam le az egyik ilyen retek tv-nél és közelről láttam hogy süllyed le a nívó az ilyen közönséges, tanulatlan, ordítani tudó "szupersztárocskáktól". Sajnos foglalkozni kellett velük, a helyes viselkedési normákat megtanítani, hogy egyáltalán képernyőre kerülhessenek, a fogpótlásról nem is beszélve.
jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

#9


Szép kis mese. 🙂

jan. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!