Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van az a két csajból álló...

Van az a két csajból álló együttes melynek neve Milk and Honey. Egy szőke meg egy fekete hajú. A sötét hajú az nem török véletlenül? Aki ismeri őket és tudja az válaszoljon.

Figyelt kérdés
Tudom a rendes nevét (Manel Filali) amire neten már sokszor rákerestem és azt sose hozta ki hogy honnan származik. Azt viszont sejtem hogy biztos hogy valamilyen muszlim lehet mert látszik az arcán is. Sőt van az a számuk melynek az a címe hogy Didi. Maga a szám is olyan törökies.
nov. 24. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Huu de imádtam a habibi számukat. Amúgy én azthittem hogy törökök csak német országból. Na rákerestem közben. Algériában született, észak afrikában és párizsban nőtt fel most németben lakik és muszlim vallású igen

Az anyja algériai az apukája félig yemeni félig algériai

nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
nov. 24. 23:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem török, hanem arab.
nov. 24. 23:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!