Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szokásokat vettél át a...

Milyen szokásokat vettél át a kpop idoloktól?

Figyelt kérdés

Aki kpopper, az milyen habitust vett át a kedvenceitől?

Én: két kézzel integetés(kb mindegyik idol ezt csinálja), nevetés közben tapsolás (Jungkook)stb.



dec. 4. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Táncolás, éneklés, és egy kicsit megtanultam rappelni is (Jennie You & Me rapjét megtanultam)
dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Figyelek az arcápolási rutinomra, minden nap fényvédőzöm.

Próbálok szorgalmasabb lenni, tanulni a hibáimból és nem feladni valamit, ha nem sikerül azonnal.

dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nevetéskor a szám elé teszem a kezem.
dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem kifejezetten kpop.. de mikor végignéztem egyhuzamban egy kdramat, és utána mentem már nem is tudom hova, meghajoltam, mikor egy kocsi átengedett az úton.. ez néha mostanában is megesik.. :D
dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Semmit
dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

-Sírós emotikonként többször van, hogy a 'T-T'-t használom, vagy annak egyéb változatait, vagy épp a 'ㅠㅠ / ㅜㅜ' -t.

-Illetve egyetem miatt inkább külföldiekkel van kontaktom, akik javarészt korombeliek, és amikor sok sikert kívánok projektekhez, vizsgákhoz, egyéb nagyobb feladatokhoz, egyre többször 'fighting!'-ot írok a 'sok sikert!' angol megfelelője helyett.

dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
A meghajlas az megvan, meg karomkodok (koreaiul), le kellene szoknom róla de valahogy mindig a s**al jut eszembe. Ennyi.
dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csirkét eszek mert Felix kedvence
tegnapelőtt 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!