Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lányok, fiúk, milyen zenéket...

Lányok, fiúk, milyen zenéket szerettek?

Figyelt kérdés

dec. 10. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Én egyik nemhez sem tartozom, dzsendersemleges entitásként létezek és sértően támadónak találom a kérdésed által sugallt duális primitív megkülönböztetést.
dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a felzaklatásért.
dec. 10. 13:20
 3/11 A kérdező kommentje:
Egészen másat akarok sugallni.
dec. 10. 13:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1# Mondjuk a kérdésre válaszolhattál volna, attól még.

Nekem a kedvenc zeném mindig más, de általában hasonló témáról szólnak. Most Naomi Scott Speechless c. dala a kedvencem.


L

dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Melodic Death Metal, Progressive Metal, Symphonic Metal, meg azért a heavy metal minden alműfaját érintem valamennyire(black metal, death metal, doom metal stb. meg ezek fúzióit, akár jazzel vagy klasszikus zenével, modern popzenei elemekkel).
dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dinnye2 ***** válasza:
100%

#4, egyetértek!

Nekem nem a legnépszerűbb a zenei stílusom. Nagyon szeretem Rúzsa Magdit, a Bagossy Brothers-t, Ákost, a Follow the Flow-t, stb. Szóval főleg a magyar, szerelmes, lassabb zenékért vagyok oda.. De szeretem az angol zenét is. Bejön még a metál, a rap, igazából bármi, minden zenére nyitott vagyok!

dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég vegyes az ízlésem, biztos valamit ki is fogok hagyni.


Néhány konkrét együttes, előadó:

Tárkány művek, 30y, beck@grecsó, Grecsó-Hrutka, Rájátszás, Kollár-Klemencz László (és a kamarazenekar), Musica historica, Trampúr


Sokat hallgatok klasszikus zenét és magyar népzenét. - mindkettő része az életemnek, mindkettőt játszom/játszottam is.

Klasszikusból egyébként elsősorban a gitárzene és szimfonikus zenekari, kamarazenekari művek vannak terítéken. Népzenéből pedig nagyon szerteágazó, nem ragadok le egy-egy tájegységnél.


Emellett hallgatok 60-90-es évek közötti könnyűzenét mind magyarul, mind idegen nyelven.

dec. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Post-punk, gothic rock, new wave, new romantic, art rock, glam rock, punk, proto-punk, permanent wave, shoegaze
dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
JS Bach, Mozart, Beethoven, Schumann, Liszt, Csajkovszkij, Sosztakovics, Chopin, Bartók...
dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
gunship - nuclear date night
dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!