Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetne elérni, hogy a...

Hogyan lehetne elérni, hogy a Rádió1 több magyar dalt játszon?

Figyelt kérdés

Úgy tudom létezik magyar zenei kvóta, de ezek szerint rájuk nem vonatkozik.

Az 500-as listájukon is volt néhány magyar dal, de így sem változtattak. Vagyis sem azt veszem észre, hogy mégjobban csőkkent a magyar zene aránya. Bezzeg Britney Spears Toxicját állandóan leadják, mert szerepelt a listán.



jan. 4. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Tekerd a Petőfire a rádiód. Ott jó sok magyar zenével fogsz találkozni, mivel mást nem is adnak. Országosan fogható.
jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, számítottam erre a válaszra. Ha azt akarnám hallgatni, megtenném. Olyan adó kéne ahol magyar és külföldi is van, a Rádió1-gyel pedig ez a legnagyobb problémám, hogy az egyik hiányzik, akárcsak a Petőfinél, amit a 2016-2021 közti időszakban mondhatni szerettem.
jan. 4. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy.
jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hmm

Meglehet, hogy igazad van.

jan. 4. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Rádió 1-en 500-as lista? Én azt hittem, csak 10 zeneszámot ismernek, azt nyomatják egész nap.
márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!