Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Alexandra Stan nevű énekesnőve...

Alexandra Stan nevű énekesnővel mi lett? Hová lett?

Figyelt kérdés
Kb. 10 éve volt egy időszak amikor felkapottak voltak a számai, viszont azóta nem hallani róla. Mi lett vele azóta?

jan. 15. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2013. június 15-én, egy szombat estén, Alexandra szóváltásba keveredett a stúdióban menedzserével, Marcel Prodan-nal (akihez egykor szerelmi kalandok is fűztek), annak oka, hogy Alexandra számonkérte a koncertekből befolyt bevételeket, melyeket nem kapott meg. A menedzser ekkor bántalmazta. Alexandra egy kis időre eszméletét vesztette, majd később közösen indultak el autóval. Az autóban tovább folytatódott a vita, és addig fajult, hogy a menedzser, Marcel Prodan kilökte az autóból Alexandrát, majd elhajtott. Alexandrát kórházba szállították. Egy vesével született a fiatal énekesnő, így akár az életébe is kerülhetett volna ez a verés.


A menedzsere kiírta a lány rajongói oldalára, hogy a lányt autóbaleset érte:


Alexandra Stan balesetet szenvedett. Gyógyul. További információk jönnek.


Alexandra Stan Menedzsment


Ezt követően a lány tudatta, hogy valóban megverték őt, és szó sem volt semmi autóbalesetről. Több százan fenyegették meg Marcel Prodan-t a bejegyzés alatt, valamint a menedzser saját rajongói oldalán is. Egy Anti-Marcel Prodan oldalt is csináltak a szóban forgó közösségi oldalon.


Július elején Marcel Prodan-t látni vélték a román tengerparton, Mamaia üdülővárosban, ahol láthatóan próbálta álcázni magát (napszemüvegben ment bele a vízbe is). A rendőrség felvette a kapcsolatot a menedzser ügyvédjeivel.

jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt olvastam mielőtt kiírtam a kérdést, de úgy értem, hogy azóta? Csakúgy abbahagyta az éneklést és másba kezdett? Vagy ugyanúgy aktív, csak annyira nem sikeres, hogy a saját országán kívül más országba eljussanak a zenéi?
jan. 15. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Angliában élek, a Mr.Saxobeat száma szinte minden nap megy az itteni rádióban. Már Londonban is hallottam, pedig onnan már több, mint 8 éve elköltöztem.
jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!