Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen kevésbé ismert rock...

HunLo kérdése:

Milyen kevésbé ismert rock együtteseket tudtok?

Figyelt kérdés

Feltételek:

-Legyen nekik saját albumuk.

-Saját zenével



jan. 18. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Poets of the Fall. Úgy tudom, hogy saját kiadót hoztak létre maguknak, így a nagyobb kiadókhoz képest nem tudták úgy elterjeszteni, marketingelni a zenéjüket, de a kitartó munkájuk és kiváló zenei képességeik így is eredményhez vezettek. Magyarországon többször is voltak az elmúlt években és minden bizonnyal jönnek is majd még.:)
jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1: Én a Poets-et azért nem nevezném kevésbé ismertnek. Sokan ismerjük őket nemcsak a remek zenéjük miatt, hanem a Remedy játékainak is köszönhetően.

Nekem egy jó barátom mutatta meg hosszú évekkel (több, mint tíz évvel) ezelőtt a Carnival of Rust című számukat, azóta hallgatom őket. Emellett szívesen játszom is, és hatalmas élmény volt az Alan Wake-ben és a Control-ban viszonthallani a zenéjüket.

jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elfonía:

[link]

Elég sajátos hangzásvilággal rendelkeztek, kiváló énekesnővel, aki azért mára középmezőnyben van a színtéren, és 2 elég jól sikerült albummal.

Aki szereti a kísérletező hangvételű jazzes, progresszív rockzenét annak megér egy próbát.

jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Carpenters. Igaz nekik vannak feldolgozásaik is, de a legismertebb számaik saját szerzemények
jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyar vagy külföldi szinten kevésbé ismert?


Tiansen esetleg:

https://www.youtube.com/watch?v=GmGH0-E3Bvs&ab_channel=Tians..


A Nova Prospect is megfelel a kritériumoknak, bár ők talán már ismertebbek.

jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én külföldire ,magyar együttesekre is egyaránt kíváncsi vagyok!
jan. 18. 15:47
 7/9 PMC Wagner ***** válasza:
100%
Magyarok- Leander Kills(neki vannak angol számai is) , Dalriada, The Grenma
jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sear Bliss.
jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
The Warning.
jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!