Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a legrossza...

Szerintetek melyik a legrosszabb ABBA dal?

Figyelt kérdés
Szerintem a Man In The Middle.

jan. 27. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Belehallgattam most ebbe a dalba, amit írtál, mert nem ismerem - nem mondanám rossznak, inkább csak szokatlan az ABBA-tól, más a hangzásvilága és kissé bohókásabb!


Kb. 17 nagy slágert ismerek az ABBA-tól, azok mind nagyon jók, egyikre se tudnám azt mondani, hogy “ez szörnyű!”, megvan mindegyiknek az a kellemes hangzásvilága, ami nekem például “a ‘70-es évek európai vidéki életét sugallja télen és tavasszal”

jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Happy New Year
jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
#2 Az tényleg nagyon rossz! Ha valami noname alakulat áll vele elő, senki nem tartotta volna többre egy zsé kategóriás giccsparádénál, ami még ahhoz is gyenge, hogy a helyi tévéadó lenyomja szilveszterkor. De hát az ABBA gyakorlatilag félisten státuszig avanzsált - minden, amit a poptörténelem legsikeresebb csapata csinált, az csakis aranyat érő kincs lehet.
jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nézését meg a járását
jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Most nem Kis Grofo a téma!
jan. 28. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az As Good, As New. De ez csak egyéni ízlés.
jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A Man In The Middle még a korai időkből való, az 1975-ös ABBA c. albumról.

Nem olyan rossz az egyébként.

febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az As Good As New az pedig legalább olyan jó, mint amilyen új volt 1979-ben.
febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!