Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok írni szórakozóhelyeke...

Tudnátok írni szórakozóhelyeket, ahova hivatalosan (személyivel) 16 vagy 17 éves kortól (megkülönböztető karszalaggal) beengednek? A szórakozóhelyek honlapján mindig 18+ kiírva

Figyelt kérdés
jan. 30. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs nagyon kölyökképed vagy nem viselkedsz gyerekesen, akkor a legtöbb helyen beengednek. Nem szokták ezt olyan komolyan nézni, én is mindig mentem anno 17 évesen is pl az Akvárium Klubba, Szimpla Kertbe, A38 Hajóra, Barba Negrába, Budapest Parkba stb. Sosem kérték el a személyit.
jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Budapest parkba nekem mindig kértek, csak 21-22 lehet benn lenni 18 éves kor alatt, szülői nyilatkozattal, ma már elég durván nézik ott, legalábbis nekem az tapasztalatom, de nagyon köszi
jan. 31. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!