Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik albumokat, dalokat...

Melyik albumokat, dalokat ajánlanátok a Lordi-tól, melyek a ti kedvenceitek tőlük?

Figyelt kérdés

Főleg abban az esetben ha nekem a Hard Rock Halleluja, a Devil is a Loser, és a Who's Your Daddy? című dalaik a kedvenceim. Nagyon tetszik a refrén dallamuk ezeknek a számoknak, és az is, hogy a billentyűs is játszik alattuk, mert szeretem a billentyűs hangszereket. De összességében az egész dal tetszik mindhárom esetben.

A barátnőmmel megyünk március 26.-án a Barba Negra-ba a koncertjükre, és már nagyon várjuk, de komplett teljes lemezt még nem hallottam tőlük, csak néhány számot, és azok közül is a fenti három tetszett meg nagyon. És a koncertből kifolyólag szeretnék előtte jobban megismerkedni a zenéjükkel.

Biztos vagyok benne, hogy be fognak találni, mert tavaly a Powerwolf-nál nem készültem fel igazán előtte, csak a június 4.-ei koncertjük után ástam bele magamat a zenéjükbe, és mostanra már az egyik legkedveltebb zenekarom.

Ebből tanulva szeretnék ezúttal a koncert előtt rendesen felkészülni.

Egy bizonyos szemszögből úgy is szól a kérdésem, hogy ha a fenti három dal tetszik nekem nagyon, akkor melyik albumokat, dalaikat ajánlanátok nekem, melyek hasonlítanak a fenti három dalra? Biztos vagyok benne, hogy bőven vannak még hozzájuk hasonló dalaik.

Nem elvárás, de plusz jó pont ha a billentyűs is hallható a dalban. Lásd a fenti három dalt.



#Lordi #Devil is a loser #Hella #Barba Negra #hard rock halleluja #who's your daddy
jan. 30. 13:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!