Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Nova Rock fesztiválról...

A Nova Rock fesztiválról meséltne nekem valaki?

Figyelt kérdés

Aki volt már milyen volt?

Kemping/szállás, hogy működik?

Szoktak lopni?



febr. 1. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly voltam, bár nekem csak napijegyes élményeim vannak. A beengedéssel már gond volt, hiszen 1-kor nyitották ki a kapukat, a Vended pedig már fél 2-kor kezdett, nem is értünk be rájuk. 2-kor kezdett a Lorna Shore, arra már beértünk és bár kint nagy volt a sár, a színpad előtti rész fémlapokkal volt lerakva, ami megelőzte a sárfürdőt. Jók voltak a kaják, az egész cashless fizetési rendszer, volt elég wc is, vagyis a sarat leszámítva nagyon jól megcsináltak mindent.

A legnagyobb gond az esti koncertekkel volt. A színpad előtti részen nagy, félkör alakú folyosók voltak kialakítva a biztonságiaknak, hogy pl. könnyebben emelhessenek ki sértültet. Ez alapból jó ötlet volt, viszont nagyon sok ember zsúfolódott be a színpad előtti "karámba" és mikor a pogósok kialakították a pitet, a hátul lévőket összepréselték, ami nem volt túl nagy élmény. Mindenki taposott mindenkit. A haveromnak pogó közben kiesett a telefonja a zsebéből, ami utána nem lett meg, szóval mindenképp zipzáros zsebű nadrágba menj, vagy valami olyan táskával, ami kicsi és zárható.

Összességében jó volt, de gumicsizma és zárható zseb/táska mindenképp kell!

febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!