Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért egyre kevésbé népszerű...

Miért egyre kevésbé népszerű a rock zene?

Figyelt kérdés

febr. 9. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem annyi, hogy kevésbé eladható. Egy popzenésszel lehet reklámoztatni, divatot diktálni, emiatt több mögöttük a média, több felületen terjesztik. A rock mindig is rétegzene volt, pluszban nincs mögöttük annyi média, így kevésbé terjed. Egyébként a koncertek többsége tele szokott lenni, úgyhogy szerintem most csak egy hullámvölgyben van a dolog, de simán lehet, hogy a jelenlegi hype lecsengésével újra népszerűsödni kezd majd.
febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Lilien6155 válasza:
90%

Imádom a rock és a metal zenét! Mint ahogy már írták a média és a rádiók elnyomják és most sajnos a new-school rap a menő, vagy legalábbis a velem egykorúak azt hallgatják, én ki nem állhatom.😆 Viszont csak azért hallgassák mert az a "menő" és divatba van, nincsen stílusuk. Remélem hamar vége lesz ennek a new-school űrületnek és visszajön a rock. Nemrég hallgattattam meg az egyik ismerősömmel egy-két Radiohead számot, már egy fan.😊😆 Ha a rádiókba Nirvana, Skillet, Guns N Roses... szólna minden tinédzser társam rocker lenne.

Szerintem ezért, kezd megőrülni az emberiség:/


13L

febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem érzem, hogy egyre kevésbé lenne népszerű, pedig a média mindent megtesz ezért. Különösen a magyar média, abból gyakorlatilag ki van tiltva a rock.
febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan mondják, hogy a rock halott, de a legnagyobb fesztiválok jelentős része rock és metál zenekarokkal van tele, úgyhogy nem érzem úgy, hogy csökkenne a népszerűsége.
febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!