Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is jó szám lett...

Szerintetek is jó szám lett ez a keresztény rap?

Figyelt kérdés
[link]
febr. 10. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A szöveg lényegével nem értek egyet, ugyanis nem vagyok hívő, de annak kifejezetten örülök, hogy létezik még manapság olyan magyar rap, ami tartalommal bír, értelmes szövege van és technikailag is jól nyomja az előadó. Ezerszer jobb, mint bármelyik mostanában felkapott hülyegyerek, aki rímpárokból álló semmitmondással készít "dalokat".
febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, pedig nem vagyok a műfaj rajongója. Van egy világos üzenete, amit egy nem hívő is megért, sőt talán a nagy többség egyet is tud érteni vele Tetszik, hogy nincs teletűzdelve bibliai utalásokkal, amit egy "külsős" nem értene. Nem egy újabb dicsőítés, hanem nagyrészt inkább életvezetési tanács.
febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!