Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik nem szereti a trap...

Akik nem szereti a trap műfajt! Mit kéne máshogy csinálni ahhoz, hogy esetleg ti is belehallgassátok?

Figyelt kérdés
Igazából bármire kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban. Tudom, hogy a tetszés nem egy tudatos dolog, de mégis kíváncsivá tett, hogy vajon mik lehetnek azok a dolgok, amik egy olyan ember számára is érdekessé tehetnék ezt a stílust, aki nem hallgatja/nem szereti.:)

febr. 12. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a dalszövegek az elsődlegesek az összes hiphop-alapú műfajnál. Más műfajoknál egyébként kevésbé foglalkozok a szöveggel, sőt az se baj ha nincs szöveg.


Szóval sokatmondó, egyedi szöveggel egy amúgy sablonos, monoton trap szám is lehet(ne) érdekes.

febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sok műfajt nem szeretek most nem csak a trapről van szó, hanem sok más egyébről, de azért belehallgatok 1-1 számban ha barát vagy bárki hallgatja éppen vagy meg akarja hallgatni, meg ha autóban mondjuk a sofőr épp azt hallgatja akkor elviselem és nem csinálok ebből ügyet.
febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a műfaj keretein belül maradva nem lehetne számomra élvezetessé tenni.
febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek másféle zenék tetszenek
febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, kérdés miatt belehallgattam néhány trap számba.


Engem taszítani szokott az, ha egy zenében ugyanaz az erőteljes, szívdobogásra emlékeztető ritmus megy nonstop.


Meghallgattam pár számot:


Heimanu - Red Star

Maga a hangszeres rész jó lenne, csak nekem lehetne erőteljesebb (metálosabb), jobban előhozva az ellentéteket.


Subtronics - Alien Communication

Ennek eleje jól indul, de számomra hiányoznak a rockra, metálra jellemző hangzások. Utána bejön ez a nagyon erőteljes ritmusalap, na ez nem tetszik.


NextRO & Murdbrain - Hertz

Ez még jól indulna. Szerencsére ebben nincs az a nagyon-nagyon erőteljes ritmusvalami, de ettől nekem nem elég mély. Túl magasan van a zene.


REZZ x Subtronics - Puzzle Box

Ez is az elején még tetszetős, de 1:25nél bejön az a stílus, ami nekem nagyon nem bejövős.

https://www.youtube.com/watch?v=QNFlk2B1ig8


Szóval, ha az efféle ritmus valamiket kihagynák a képletből, helyette jönne a gitár, a dob, fogyasztható lenne.

febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nagyon szeretem, de szerintem minél energikusabb és dallamosabb egy szám annál jobban fogják szeretni.
márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!