Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Évek óta dalszövegeket írok,vi...

Évek óta dalszövegeket írok,viszonylag sokat el is adtam,de mostanában egyre kevesebben kérnek fel az írásra,pedig megvoltak elégedve velem. Talán azért csappant ennyire meg a kereslet,mert nincs már úgy pénzük,vagy a beat-ekre spórolnak?

Figyelt kérdés
Aki szokott venni dalszöveget,de mostanában vagy valamikor kevesebbett vett,annak mi volt az oka?

febr. 14. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idővel rájönnek az előadók, hogy inkább legyen gyengébb, de saját szövegük, mint egy profi, de nem saját. Pláne a rapnél, ahol kulcskérdés az önazonosság.
febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet ez is benne van. Egyre nehezebben járható ez az út sajnos.
febr. 14. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak nem szeretnél zenét csinálni?
febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam rajta,hogy csinálok saját zenét,de én jobban prefarálom a gengszterrapet,csak úgy vettem észre hogy nem igazán van már rá kereslet, viszont volt egy két zene amit felvettem,nem lett rossz sőt nekem is tetszett. De nem tudom még. Inkább várok még egy kicsit ezzel.
febr. 14. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tervezel zenélni írj rám segitenék neked a nézettségszerzésben.
márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!