Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudok venni tartalék...

Hol tudok venni tartalék szilikon fülhallgatógyűrűt? Tehát ami bemegy a fülbe.

Figyelt kérdés
Akárhol ahol kerestem vagy kis méretűt lehetett csak kapni vagy 3 méretet egyszerre rendkívül drágán (2e Ft fölött). Nekem a legnagyobb méretből kellene sok pár tartalék. Hol és hogy kellene keressem?

#fülhallgató #zenehallgatás #szilikon gumiharang #Fülhallgató gyűrű #Fülhallgató szilikongyűrű
febr. 20. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Aliexpress, ebay, temu, shein

Párszáz Ft és ingyen is kihozzák. Én a Galaxy Buds live-om hoz aliexpressen rendeltem 500Ft ért itthon meg szintén 2k+

febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
febr. 23. 11:30
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendeltem AliExpress-ről, azonban rendkívül gyenge minőségű. A domború része nagyon puha (a hangok könnyen bejönnek), míg a henger része rendkívül kemény (ez nem okoz problémát, csak megjegyeztem).


Nem tudom, hogy amit te rendeltél az milyen volt? Feltéve, ha emlékszel rá.


Vagy valaki más tud valamit tanácsolni?

ápr. 6. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Énbementem egy random telefonos boltba és ott kérdeztem.
ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!