Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért tekintik Pelle "Dead"...

Györffykee kérdése:

Miért tekintik Pelle "Dead" Ohlin-t a Mayhem legjobb/leghíresebb énekesének?

Figyelt kérdés
Miért tekintik Pelle "Dead" Ohlin-t a Mayhem legjobb/leghíresebb énekesének? Nincs bajom vele de csak demókon szerepel. Nyilván ő volt a legfurább és legegyedibb de nem értem. Ennyire jól énekelt?

febr. 21. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Fellépésekkor mindenféle f@szságot csinált
febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Amennyit hallottam belőle, nekem nem tűnik semmi extrának. Most meg leszek kövezve, de nekem az egész Mayhemből a marketingjük tűnik a legnagyobb húzásnak. A zenéjük nekem semmilyennek tűnik. Amikor elkezdték csinálni a srácok a Mayhemet, akkor még biztosan egyedinek számított, valami újnak. De nekem most olyan semmilyennek, olyan tucatblacknek tűnik. Ha nincs a körülöttük zajló balhé Pelle halálával, az állítólagos templomgyújtogatásokkal, meg a Varg- Euronymus ellentéttel, már rég eltűntek volna a süllyesztőben.

Hozzáteszem, hogy nem vagyok zenész, technikailag nem tudok mit mondani a játékukról. Mint egyszerű, mezei hallgatón szimplán csak átmegy egy Mayhem album. Maniac és Attila énekétől sem vagyok odáig meg vissza.

Szóval passz. Én azt gondolom, hogy Pelle nem az énektudásával tűnt ki, hanem a köré szövődött legendával.

febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
100%

@2: Mindent a maga korában kell megítélni. A Black Sabbath első lemeze most hippizenének számítana. A maga korában maga volt a zenei horror.

A Mayhem a 80-as évek végén újfajta riffelés stílust talált ki, amit aztán átvettek más együttesek, sokszor továbbfejlesztve azt. Emiatt tűnik a mai együttesek zenéjének fényében sablonosnak a Mayhem.

febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
karakter, hullasmink..ezek mind kellettek h leginkább rá hivatkozzanak Mayhem témában
febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attila sokkal változatosabb és jobb.
febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!