Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mooer GE150 multieffektet...

Mooer GE150 multieffektet használt már vki köztetek?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a Tankcsapda hasonlókat használ az utóbbi pár évben (Mooer GE300), de azért kíváncsi lennék itteni felhasználók tapasztalataira is. Jelenleg most a Line6 cég UX1-es hangkártyáját és vele együtt a Pod Farm 2-es erősítő szimulátort használom, ami alapból nem rossz, de GE150-ben sokkal több erősítő modell és sokkal több effekt is van, pluszban megvan benne minden erősítő clean csatornája is, ami a Pod Farmból nekem nagyon hiányzik. Nagyon szeretnék váltani, de vannak bennem azért kétségek is.

febr. 25. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó cucc, vegyed csak! Nekem is volt egy, 80€ ért vettem, annyit simán megért. Engem is legfőképp az erősítőszimulációk fogtak meg benne. Én anno focusrite scarlett 3gen-nel használtam, de végül túl adtam rajta és váltottam a bias fx 2-re az omnyss kiegészítővel a hangkártya pedig SSL2 lett. Nekem black metal ra ez vált be. Használtam az stl Trial verzióját is nemrég, pofátlan jó karakteres hangokat tud, ha nem lenne az omnyss akkor az stl-re fizetnek elő. Ha te ilyen rockandroll t szeretsz játszani akkor jó választás a ge150, de ha metálkodnál akkor inkább omnyss vagy stl.
febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Rengeteg stílus érdekel, de elsődlegesen nekem is metálra kéne. Mindenképp elgondolkodom a javaslataidon, köszi!:) Ami jelenleg inkább a multi felé húz, az az, hogy laptop nélkül is tud szólni, ami nekem hatalmas előny lenne. Ettől függetlenül simán el tudom képzelni, hogy egy kicsivel jobb anyagi helyzet esetén beruházok egy igazán komoly szoftverre is.
febr. 26. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzátenni, pedig fontos, hogy én csak itthon gitározok...
febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!