Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok, melyik a...

Mit gondoltok, melyik a mérvadó: az online hallgatók száma, vagy a koncertre látogatók száma?

Figyelt kérdés

Az öcsém egyik hobbija, hogy azzal idegesíti a haverjait, hogy minden egyes létező metál zene sz@r. Természetesen mindezt úgy, hogy 2-nél több bandát nem is ismer, de mindegy, most nem ez a lényeg.

Bizonyításként mindig azt hozza fel, hogy az ő kedvenceinek több hallgatója van Spotifyon, mint a leghíresebb metálbandáknak... Ez a haveroknál működik is, kiakadnak rajta, viszont velem más a helyzet, ugyanis én gyakran mondok neki olyan koncert adatokat, amikben bizony jobban teljesít a metál.

Ő csak azt tudja hajtogatni, hogy az online adat a lényeg, mert azt bárki szabadon hallgathatja, én meg azzal érvelek, hogy az élőben kilátogató emberek száma a mérvadó, hiszen egy koncertért jóval többet kell fizetni, mint a Spotify havidíjért.


Szerintetek melyik adat az értékesebb? Az online hallgatottság, vagy az élő teljesítmény?



febr. 27. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vitát egyik sem fogja eldönteni. Én is ilyen voltam egy időben, aztán egyszer volt szerencsém rendes hangszeren meghallgatni ezeket a zenéket. Minden előítéletem azonnal megszűnt az összes műfaj iránt. A zenei oktatásban az a legnagyobb tragédia, hogy egy zörgő dobozon prezentálják a komolyzenei műveket és csodálkoznak, hogy a diák nem érti meg mi a jó ebben.
febr. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő.
febr. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyest mindkettő. Bár a kritikusok inkább a koncertek látogatottsága alapján határozzák meg a nagyokat.
febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Mindkettő a popzene mércéje. Nyilván nem lesz populárisabb a metal mint a popzene, akármilyen szemszögből nézzük. Szóval valahol az öcsédnek van igaza, minél többen látják a klippeket, minél nagyobb a tolongás a koncerteken annál népszerűbb.

A metal meg nem egy népszerű műfaj, és ez így van jól.

febr. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4.

Mondjuk ehhez a Metallica-nak lenne 1-2 szava.

Csak persze nem a hazai helyzetből kell kiindulni, bár hozzátéve, hogy egyes underground bandák népszerűsége itt jóval magasabb, mint a környező európai országokban szóval annyira nem rossz a helyzet.

febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!