Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik híres...

Szerintetek melyik híres énekesek vannak "túlértékelve"?

Figyelt kérdés

márc. 7. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

John Lennon

Bár még talán ő volt a legtehetségesebb a Beatlesben. Rajta kívül volt 2 középszerű gitáros és az ismert univerzum egyik legpocsékabb dobosa.

márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Taylor Swift
márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is Taylor Swift ugrott be elsőnek.
márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
3-as vagyok Miley Cyrust is idesorolnám.
márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

#1 "Rajta kívül volt 2 középszerű gitáros" - Akik amúgy a világ legjobb dalszerzői között voltak...

"és az ismert univerzum egyik legpocsékabb dobosa" - Aki lefektette a rockdobolás alapjait, csomó technikát először alkalmazott.


Gratulálok a zeneileg megalapotott véleményedért.😂😂

márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Bono Vox.
márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
88%
Az a baj, hogy az átlagember szerint akkor jó az énekes, ha ki bír tartani egy hangot, és máris felállva tapsolnak a tehetségkutatókon, közben más technikákat észre sem vesznek - hiszen nem képzettek. Szerintem egy csomóan azt mondanák pl. Billie Eilish-ra, hogy nem jó énekes, pedig de.
márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7-es jól írta. Nem mindig derül ki a slágerekből sem a tehetség. Sokan tudnak sok technikát, de csak azt használják, amelyik szimpatikus vagy igény van rá.
márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
#5: Az zenei ízlés szubjektív. Ezen leállni vitatkozni idiótaság.
márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Előre látom, úgy le leszek pontozva, mint atom, én Ariana Grandét gondolom túlértékeltnek. Engem az a vinnyogó hangja a világból kikerget.
márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!